Dönmek Güzelmiş. Özlemişim…

Muhteşem bir şekilde dönüş yapsam ne güzel olurdu. Güzel fotoğraflarla karşılasam sizi pek möhkem olurdu. Ama malesef şimdilik resim koyamıyorum siteye. Emektar notebookum malesef bozuldu. Eşimin yoğun kurtarma çabalarına rağmen bizi terk etti.

 Sonracığıma Canon marka fotoğraf makinasını almış bulunmaktayım. Muhteşem bir alet. Makinayı alıp 2 gün hiç dokunamadım. Ne manyaklık ama! Sen alıcam diye yırt kendini sonra eline alama. Ama inanın bu bir şok evresiydi. Atlattım ve artık kendisiyle kanki konumundayız. Pek sevdik birbirimizi. Nasıl güzel nasıl güzel… Verdiğim linke hemencik bir tık ve siz de bir bakıverin. Canon EOS 500d. Kompakt makinalara karşı antisempati duyan ben dslr (objektifi çıkabilen) bir makinaya kavuşunca ayaklarım yerden kesildi.  Şimdilik aleti çözmek için netten biraz araştırma yapıyorum, inceliyorum ama bana yardımcı olacak ve bu makinaya ait bilgisi olan varsa size nayıırr diyemiyciiim:=)

Notebook elim ayağımmışda haberim yokmuş. Benim bey sağolsun hemen bir masaüstü bilgisayar kurdu eve. Deeee onun başına oturup yazı yazacak adam lazım:=(

Allah ın izniyle Bismillah deyip başlayalım. Her güne bir tarif ve her güne bir yazı diyelim.  Bu günü saymaca yok:=)

Fotoğraf eklemeyince de adamın okuyası gelmiyor demeyin yıkılırım valla:=)

2 thoughts on “Dönmek Güzelmiş. Özlemişim…

Bir cevap yazın